XXXI Niedziela Zwykła – 3.11.2019 roku

1. Przypominamy, że różaniec za zmarłych w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o 15.30. Trwa oktawa Wszystkich Świętych. Do piątku mamy możliwość zyskiwania odpustów zupełnych za zmarłych przez nawiedzenie cmentarza, pod warunkami zwykłymi. Wykorzystajmy tę możliwość pomocy naszym bliskim, którzy odeszli już do wieczności.

2. W tym tygodniu będą w naszym kościele spotkania katechetyczne dzieci przed I Komunią św. i młodzieży przed bierzmowaniem. Dzieci z klasy III Szkoły Podstawowej zapraszamy z rodzicami na mszę św. wieczorną we czwartek o 18.00, a młodzież według następującego porządku: we środę klasa VI i VII Szk. Podst., w piątek klasa VIII.

3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła: jutro wspomnienie św. Karola Boromeusza, bpa; w sobotę święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki na Lateranie. Wszystkim Solenizantom, wśród nich ks. Sławomirowi składamy serdeczne życzenia i zapraszamy do udziału w Eucharystii w dzień św. Patrona.

4. Dziękujemy za ofiary na termomodernizację. Dziękuję p. Reczkowi za pomoc w porządkowaniu terenu wokół kościoła.

5. Dziękujemy wszystkim, którzy w październiku uczestniczyli w modlitwie różańcowej i podejmowali jej prowadzenie. Dziękujemy wszystkim, którzy zadbali o zrobienie porządku na cmentarzu i systematycznie o ten porządek się troszczą. Dziękujemy za ofiary na sprzątanie i ogrzewanie kościoła.

6. W przyszłą niedzielę przypada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Przed kościołem będzie prowadzona zbiórka do puszek na Kościół w potrzebie. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o 7.30 i o 11.00.