XXXII Niedziela Zwykła – 10.11.2019 roku


XXXII Niedziela Zwykła – 10.11.2019 roku

    1. Dzisiaj Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Swoją modlitwą i ofiarami składanymi przed kościołem do puszek wspierajmy Kościół w potrzebie. Po pierwszej mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

    2. Jutro będziemy przeżywać 101. Rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Zapraszamy na mszę św. w int. Ojczyzny o godz. 10.00. Dzisiaj natomiast po mszy św. popołudniowej zapraszamy do kościoła na patriotyczny montaż słowno-muzyczny w wykonaniu dzieci i młodzieży z naszej szkoły. Rozpoczęcie ok. godz. 17.00.

        Przyszłą niedzielę będziemy przeżywać jako Światowy Dzień Ubogich. Módlmy się za parafialny Oddział Caritas i za wszystkich, którzy wspierają dzieło pomocy ubogim. W przyszłą niedzielę Panie z Caritasu będą rozprowadzać chlebki miłosierdzia.

    3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła jutro wspomnienie św. Marcina z Tours. We wtorek św. Jozafata, bpa i męcz.; we środę św. Benedykta, Jana, Mateusza Izaaka i Krystyna, pierwszych polskich męczenników. Wszystkim Solenizantom składamy serdeczne życzenia i zapraszamy do udziału w Eucharystii.

    4. Różaniec za zmarłych z wypominkami dzisiaj o 15.30, a w pozostałe dni tygodnia o 17.30. Składka na tacę w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w naszej parafii.

    5. Dziękujemy za ofiary składane na termomodernizację. Zebraliśmy już 15 tys. zł. Czekamy na dalsze wsparcie.

    6. Dziękujemy za ofiary składane na sprzątanie i ogrzewanie kościoła.